W imieniu Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i własnym mamy zaszczyt zaprosić Was wszystkich na tegoroczny Marsz Niepodległości.

Jak co roku przejdziemy ulicami Warszawy, dumnie i uroczyście celebrując kolejną rocznicę odzyskania przez naszą ojczyznę niepodległości w roku 1918, oraz pokazując nasze przywiązanie do wolności i suwerenności dziś.

 

Zapraszamy do udziału w tym doniosłym wydarzeniu wszystkie Grupy Rekonstrukcji Historycznych, które nie zdecydowały się współtworzyć pochodu Bronisława Komorowskiego oraz Hanny Gronkiewicz-Waltz. Z radością i dumą pomaszerujemy z Grupami, które odtwarzają wszelkie formacje Wojska Polskiego, a swoją działalnością sławią oręż Polski, bez względu na odtwarzaną epokę.

 

Pójdziemy wraz z naszymi sztandarami i naszym orężem na czele Marszu. Zachęcamy wszystkie Grupy, które dysponują sztandarami organizacji kombatanckich do wystawienia pełnych pocztów sztandarowych. Nasza grupa rekonstrukcyjna będzie w tym roku jednym z gospodarzy Marszu Niepodległości, w którym może wziąć udział nawet 100.000 uczestników. Wasze zgłoszenia prosimy przesyłać na nasz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z poważaniem
Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych